مدیرعامل استارتاپ: یک راهنمای میدانی برای رشد کسب و کار

Startup CEO : a field guide to scaling up your business

0 363

مدیر عامل استارت آپ بودن شغلی مانند سایر کارها نیست: این کار دشوار، پرخطر، استرس زا، کار در تنهایی و اغلب از طریق آزمون و خطا آموخته می شود. به عنوان یک مدیرعامل تازه کار برای اولین بار همه چیز را می بینید، احتمالاً مرتکب اشتباه می شوید، شکست می خورید، مسائل را اشتباه می گیرید و احساس می کنید هیچ کنترلی روی نتایج ندارید.

در حالی که مدیران عامل شرکت های بزرگ معمولاً سالها برای این شغل آماده هستند، مدیران عامل استارت آپ ها چنین نیستند و آنها اغلب جوان و به طور کلی نسبتاً بی تجربه هستند.

مت بلومبرگ، یک کارآفرین فناوری و بازاریابی، این را خیلی خوب می داند. در سال 1999، او شرکتی را به نام Return Path تأسیس کرد که بعداً به نیروی محرکه ایجاد وبلاگ خود، OnlyOnce تبدیل شد.

مدیرعامل استارتاپ: یک راهنمای میدانی برای رشد کسب و کار

نویسنده این کتاب مت بلومبرگ خودش مدیرعامل استارتاپ بوده است و تجربیات، اشتباهات و درسهای آموخته شده خود را به عنوان مدیرعامل Return Return که از شرکتی با تعداد انگشت شماری کارمند و بدون درآمد به بیش از 100 میلیون دلار درآمد و 500 کارمند رسیده است، به اشتراک می گذارد.

بیش از یک دهه بعد، وی مدیر عامل استارتاپ را نوشت. این منبع قابل اعتماد به عنوان پنجمین مجموعه از StartUp Revolution، مبتنی بر تجربه بلومبرگ به عنوان مدیر عامل استارتاپ است و تعدادی از موضوعاتی را که طی دوازده سال مدیرعاملی با آنها روبرو بوده را پوشش می دهد.

کتاب مدیر عامل استارتاپ (Startup CEO) خاطره ای از سفر 20 ساله Return Path نیست بلکه یک کتاب تفکر و تمرکز بر مدیرعامل است که به مدیران عامل برای اولین بار مشاوره، ابزار و رویکردهایی را برای موقعیت هایی که مدیران عامل استارت آپ با آن روبرو هستند، ارائه می دهد.

شما می آموزید که:

  • چگونه داستان خود را برای استخدام های جدید، سرمایه گذاران و مشتریان برای همسویی بیشتر تعریف کنید.
  • چگونه فرهنگی مبتنی بر ارزش برای سرعت و تعامل بیشتر ایجاد کنید.
  • چگونه می توان سیستم های تجاری و شخصی ایجاد کرد تا بتوانید همزمان زندگی خود را متعادل کنید و شرکت خود را رشد دهید.
  • چگونه می توان هیئت مدیره خود را برای تأثیر بیشتر توسعه، هدایت و استفاده کرد.
  • چگونه ازخریده شدن شرکت خود و نه فروخته شدن آن در زمان خروج از شرکت مطمئن شوید.

مدیر عامل استارتاپ (Startup CEO) راهنمای میدانی است که هر مدیر عامل در طول رشد شرکت خود به آن نیاز دارد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.